B156HW02 V5

| Panel Model | B156HW02 V5 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| B156HW02 V5 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 344.16×193.59 mm |
| Omrids | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Responstid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO B156HW02 V5.
AUO B156HW02 V5 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B156HW02 V5 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B156HW02 V5 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B156HW02 V5 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO B156HW02 V5 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B156HW02 V5 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B156HW02 V5 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B156HW02 V5 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "B156HW02 V5"
- AUO B156HW02 V5
- B156HW02 V5 datablad
- B156HW02 V5 billede
- B156HW02 V5 pris
- B156HW02 V5 distributør

